📌2 Senelik Yolculuğumuzda 1.000.000m+ Ham Görüntüleme İçin Teşekkürler. İyi ki varsınız! 🙏🏻
Discord sunucumuza tüm üyelerimiz davetlidir! ✨(Link)
  • Discord ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Discord ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑
  • Telegram ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Telegram ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑

Ben Hakan,

Ben Hakan,

ProxyXF ProxyXF - #1
Merhabalar,

Ben Hakan ve 24 yaşındayım.
Sadece1.com CEO / KURUCU / GELİŞTİRME tarafından rol alıyor ve en iyisi için 7/24 çabalıyorum.
Xenforo alanında uzun süre farklı forum sitelerinde çalıştım ve hala çalışmaya devam ediyorum.

Kendim için belirlediğim MİSYON;
Her gün minimum 20 konu ile daha çok bilgi paylaşımı aktarmak ve sosyal medya aracılığı ile daha çok insana ulaşmaya çalışmak.

Site için belirlediğim VİZYON;
Sadece1 site olarak kalmamak, her kesimden insanın bu site üzerinden bilgi alışverişi yapması ve gerekiyorsa bazı konularda tecrübe sahibi olması.
dexoR dexoR - #2
Misyonunuza bayıldım @HKeNN
Merkezkaç - #3
Selamlar m.o
ProxyXF ProxyXF - #4
Teşekkürler hoş geldiniz forumumuza Merkezkaç
Cedric Cedric - #5
Memnun oldum <3
Pembe Bardak Pembe Bardak - #6
Çok uzun zamandır girmiyorum buraya selamlar Proxy
ProxyXF ProxyXF - #7
Çok uzun zamandır girmiyorum buraya selamlar Proxy
Çooook mutlu oldum gelmene <3
A.Soma A.Soma - #8
Selamlar Moderatör başvurusu için DM üzerinden iletişim sağladım, kontrol ederseniz sevinirim
ProxyXF ProxyXF - #9
Selamlar Moderatör başvurusu için DM üzerinden iletişim sağladım, kontrol ederseniz sevinirim
Selam Morpheus yeni görebildim, en kısa zamanda dönüş sağlayacağım.
Lowizard Lowizard - #10
Ya en son girdiğimde yanlış hatırlamıyorsam farklı bir tema vardı. Bu tema harika olmuş. Çok uzun zaman oldu girmeyeli kanka güzel gidiyor forumunuz.
Pembe Bardak Pembe Bardak - #11
Ya en son girdiğimde yanlış hatırlamıyorsam farklı bir tema vardı. Bu tema harika olmuş. Çok uzun zaman oldu girmeyeli kanka güzel gidiyor forumunuz.
Vay dostum seni ilk kayıt olduğumda görmüştüm en son uzun zaman oldu
Lowizard Lowizard - #12
Vay dostum seni ilk kayıt olduğumda görmüştüm en son uzun zaman oldu
Bende seni görmüştüm doğru ya nerden tanıdık geldi diyorum bende. 🤝 Nasılsın iyisin inş
FeridunUO - #13
Memnun oldum reis Feridun bende
URL: https://www.sadece1.com//konular/ben-hakan.9/

Discord Sunucumuz