📌2 Senelik Yolculuğumuzda 1.000.000m+ Ham Görüntüleme İçin Teşekkürler. İyi ki varsınız! 🙏🏻
Discord sunucumuza tüm üyelerimiz davetlidir! ✨(Link)
  • Discord ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Discord ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑
  • Telegram ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Telegram ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑

Dönüşüm ve + Basma İtemlerini Ayarlama

Dönüşüm ve + Basma İtemlerini Ayarlama

ProxyXF ProxyXF - #1
1. Adım ; + Basma İtemlerini ve Miktarlarını Belirlemek
İlk olarak + basma itemlerini kodlamamız gerekiyor. Bunun için Navicat'a bağlanıyoruz. Oradan Player > Refine_proto burada aşağıdan " + " ya basıyoruz. İd kısmına istediğiniz herhangi bir sayı yazınız ( Benzeri olmayan bir sayı olmalı , yoksa koyamazsınız )
İd numarasını belirledikten sonra onu bir yere not alın çünkü ilerleyen adımlarda lazım olacak.Sırasıyla doldurmamız gereken kısımları açıklıyorum arkadaşlar , (Önemli olan yerleri )

vnum0 :
+ basarken isteyeceği ilk itemin kodu
count0 :
vnum0 daki itemden kaç tane isteyeceği
(İsteğe göre vnum1 , vnum2 , vnum3 , vnum4 te bu şekilde doldurabilir. )

cost :
+ basarken isteyeceği para miktarı
prob :
Basma oranı

2. Adım ; Belirlenen itemleri , İstenilen silah ve zırha yerleştirmek

1. adımda yaptığımız işlemleri save yapıp çıkıyoruz.Daha sonra Player > İtem_protoya giriyoruz. + basmasını değiştireceğimiz itemin kodunu Ctrl + F yapıp aratıyoruz.Daha sonra sağa doğru gidiyoruz ve " refined set " yazan bölüme 1. bölümde Id kısmına yazdığımız kodu yazıyoruz. Böylece artık ayarladığımız itemler ve + basma oranı geçerli olacaktır.

3. Adım ; Hangi itemin neye dönüşeceğini ayarlamak

Bunun içinde Player > İtem_proto ya giriyoruz arkadaşlar. Refined vnum yazan bölüme dönüşmesini istediğimiz itemin kodunu yazıyoruz.Kaydedip çıkıyoruz.
Tüm bu işlemler bittikten sonra serverimize reboot atıyoruz ve girdiğimizde tüm ayarlarımız olmuş oluyor.
granny2.9 granny2.9 - #2
Paylaşım için teşekkürler
URL: https://www.sadece1.com//konular/doenuesuem-ve-basma-itemlerini-ayarlama.5195/

Discord Sunucumuz