Sadece1 Yazılım Geliştirme Ekibi Tarafından Hazırlanan Yeni Focus Teması Sizlerle!
EI Yazılım Geliştirme Ekibimize Gönüllü Alımlar Devam Etmektedir. (İletişim)
  • Telegram ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Telegram ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑

Oyun Euro Truck Simulator 2 İndir - Full 86 DLC - Sürüm v1.46.2.13s ETS2


1672438523274.png


Euro Truck Simulator 2, modları ile dikkat çeken kamyon simülasyonu, simülatörü oyunu. Popüler kamyon oyununu ister tek başınıza ister online oynayabiliyorsunuz. ETS 2, merakla beklenen tır simülasyonu oyunu Euro Truck Simulator'ın devam oyunudur. Euro Truck Simulator 2 ile birlikte daha gelişmiş grafikler ve daha geniş bir yol haritası bizleri bekliyor. Avrupa'nın karayollarında tırlarımızla seyahat edebileceğiz.

Hayalleriniz arasında TIR şoförü olmak gibi bir şeyler mi vardı? Yoksa bana mı öyle geliyor? Burada ne işiniz var bu soruyu kendinize sordunuz mu? Euro Truck Simülator (ETS) 2 için anlatacak çok şeyimiz var ki bu makaleyi yazıyoruz. Bence siz de bendensiniz çünkü zamanında bağımlısı olduğum bu oyun yüzünden bir bilgisayardan olmuştum. 2 gün boyunca aralıksız oynayınca zamanın bilgisayarlarında sıkıntı olabileceğini test etmiş olduk Şimdi bu kadar samimiyetten sonra oyunun anlatımı için vaziyet alsak iyi olur.

Özellikle online modu ile beğenilen Euro Truck Simulator 2'de en gerçekçi tır deneyimi bizlere sunuluyor. Çeşitli genişleme paketleri ile içeriklerini genişletmeye devam eden başarılı simülasyon oyunu günümüzde hem Windows hem de MacOS işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda oynanıyor.

Oyunumuzda TIR şoförü olarak başlayacağınız bir garaj ve ardından geçici işler sizleri bekliyor. Bu dünya keşfedilmeye açık bir dünya. Önce derme çatma bir garaj ile başlıyorsunuz. Çekiciniz olmuyor ve siz geçici işler bakınıyorsunuz. Sonra ister paranızı biriktirerek ki bu uzun sürer, isterseniz de kredi çekerek bir çekici alıp garajınıza koyuyor ve bundan sonra işleri kendi çekiciniz ile yapıyorsunuz. Artık teslimatlar sizde İçerik olarak hiç de sıkıcı olmayan bu seri oyununun ilkini de oynayıp beğenmişliğim vardı.
Sonradan modlar meşhur oldu, ardından gelen güncellemeler ile online olarak oynanabilme özelliği geldi. Peki bu kadar mı? Değil tabi ki de. Online oyun modunda polis olup önünüze gelen kuralsıza ceza kesebileceksiniz. Oyun bittiğinde sadece görevler ve keşfedilecek alan bitiyor. Siz isterseniz oyunu oynamaya devam edebiliyorsunuz. Euro Truck Simulatör (ETS) 2 hala güncellenmekte olan bir oyundur. SCS Software tarafından pek çok oyun sunuldu ancak böyle bir oyun çok nadir çıkar piyasaya. Hayalini kurduğunuz TIR şoförlüğünü gerçekte yapamasanız da sanal ortamda tatmin olabilirsiniz. Sizlere şimdiden iyi eğlenceler.

1672438489334.png


NOT: Son Sürüm Final Eklenmiştir Ve Türkçe Navigasyon Ve Dahası Tüm Yeni içerikler mevcuttur…Euro Truck Simulator 2 (Drive) >>> İndir

Euro Truck Simulator 2 (MediaFire) >>> İndir

Euro Truck Simulator 2 (Torrent) >>> İndir

 

AGE

Yeni 1 Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
3
 
Son görülme
Katılım
14 Haz 2021
Mesajlar
49
Ödüller
5
Teşekkürler.
 

quake47

Yeni 1 Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
1
 
Son görülme
Katılım
1 Ocak 2023
Mesajlar
5
Ödüller
2
Hobi/Meslek
Game Developer | Oyun Geliştiricisi

FuraknYkn

Yeni 1 Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
1
 
Son görülme
Katılım
8 Ocak 2023
Mesajlar
5
Ödüller
2
Hobi/Meslek
Game Developer | Oyun Geliştiricisi

ProxyXF

Yönetim Üyesi
Administrator
Onaylı Üye
S1 Üye
LV
4
 
Son görülme
Katılım
13 Haz 2021
Mesajlar
3,738
Ödüller
9
Web sitesi
sadece1.com
Hobi/Meslek
Webmaster | Web Uzmanı
Güncellendi.
 
Üst
😞Adblock Yazılımı Algılandı😞

Biz sizi anlıyoruz ve reklamların oldukça can sıkıcı olduğunun farkındayız. 😊

Elbette, bu can sıkıcı durumu engellemek için şuanki kullandığınız yazılım oldukça iyi iş çıkarıyor.

Sunduğumuz ücretsiz hizmet karşılığında sizlere sadece reklam göstermemiz gerekiyor.

Bu yüzden bizlere bu konuda anlayış göstermenizi istiyoruz. 😇

Adblock yazılımını devre dışı bıraktım🧐