📌2 Senelik Yolculuğumuzda 1.000.000m+ Ham Görüntüleme İçin Teşekkürler. İyi ki varsınız! 🙏🏻
Discord sunucumuza tüm üyelerimiz davetlidir! ✨(Link)
  • Discord ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Discord ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑
  • Telegram ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Telegram ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑

Genel Wiki Instagram Keşfet Saatleri 2022

Merhaba arkadaşlar,

Instagram üzerin de son 2 yıldan fazla oldukça tecrübe edindim. '' Mavi tik haricinde '' onun için de deneme yanılma ile bazı çalışmalarım devam ediyor.

Özellikle instagram da keşfete düşmek için bir çok arkadaş bu durumdan muzdarip şekilde konular açıyor. Çok net söyleyebilirim ki, aşağıdaki belirttiğim saatler de attığım her post/video farketmemeksizin anlık olarak keşfete düşerek beğeni ve izlenme patlaması yaşamıştır. Bu sabah saat 10:05 arası gibi attığım bir video 3k beğeni ve 50 bin izlenme aldı (Reels).

Bahsetmiş olduğum keşfet durumu hem normal post hem de reels olarak kullanılıyor.

ÖNEMLİ:
Saat başı veya 10 dakika da bir keşfete düşeceğim diye video/post ekleyenler, instagram algoritması bu durumu spam olarak algılar ve hesabınıza bir süre kısıtlama uygular.

KEŞFET SAATLERİ:
  • Sabah: 10:00
  • Öğlen: 14:00
  • Akşama doğru: 18:00
  • Akşam: 21:00
  • GECE: 00:00 ve 00:20 arası

Yukarıdaki saat aralığı ile çalışırsanız, gün de 5 post/video zaten sayfanız için fazlasıyla idealdir. 20 gün 1 ay deneyin farkı görün.

2 yıldan fazla bu şekilde sıfırdan açıp 3 adet sayfa büyüttüm video/post ekleyerek.

İyi forumlar.

Feodal

Yeni 1 Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
2

Son görülme
Ödüller
7
Hobi/Meslek
Student | Öğrenci
Çok teşekkürler konu için.

ProxyXF

Yönetim Üyesi
Administrator
Onaylı Üye
S1 Üye
LV
7

Son görülme
Ödüller
13
Web sitesi
sadece1.com
Hobi/Meslek
Webmaster | Web Uzmanı
Günceldir.

SeaCheats

Yeni 1 Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
2

Son görülme
Ödüller
4
Hobi/Meslek
Webmaster | Web Uzmanı
TikTok Var mı?

Bahoz

Onaylı Üye
Onaylı Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
3

Son görülme
Ödüller
5
Hobi/Meslek
Xenforo Developer | Xenforo Geliştiricisi
Merhaba arkadaşlar,

Instagram üzerin de son 2 yıldan fazla oldukça tecrübe edindim. '' Mavi tik haricinde '' onun için de deneme yanılma ile bazı çalışmalarım devam ediyor.

Özellikle instagram da keşfete düşmek için bir çok arkadaş bu durumdan muzdarip şekilde konular açıyor. Çok net söyleyebilirim ki, aşağıdaki belirttiğim saatler de attığım her post/video farketmemeksizin anlık olarak keşfete düşerek beğeni ve izlenme patlaması yaşamıştır. Bu sabah saat 10:05 arası gibi attığım bir video 3k beğeni ve 50 bin izlenme aldı (Reels).

Bahsetmiş olduğum keşfet durumu hem normal post hem de reels olarak kullanılıyor.

ÖNEMLİ:
Saat başı veya 10 dakika da bir keşfete düşeceğim diye video/post ekleyenler, instagram algoritması bu durumu spam olarak algılar ve hesabınıza bir süre kısıtlama uygular.

KEŞFET SAATLERİ:

Yukarıdaki saat aralığı ile çalışırsanız, gün de 5 post/video zaten sayfanız için fazlasıyla idealdir. 20 gün 1 ay deneyin farkı görün.

2 yıldan fazla bu şekilde sıfırdan açıp 3 adet sayfa büyüttüm video/post ekleyerek.

İyi forumlar.
Hmm güzel konu

ProxyXF

Yönetim Üyesi
Administrator
Onaylı Üye
S1 Üye
LV
7

Son görülme
Ödüller
13
Web sitesi
sadece1.com
Hobi/Meslek
Webmaster | Web Uzmanı
2023 tarihi itibariyle günceldir.

login

Yeni 1 Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
2

Son görülme
Direk mesajlaşmada
Ödüller
5
Hobi/Meslek
Xenforo Developer | Xenforo Geliştiricisi
Merhaba arkadaşlar,

ÖNEMLİ:

KEŞFET SAATLERİ:

İyi forumlar.
asdsadas

adunal

Yeni 1 Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
2

Son görülme
Ödüller
4
Hobi/Meslek