📌2 Senelik Yolculuğumuzda 1.000.000m+ Ham Görüntüleme İçin Teşekkürler. İyi ki varsınız! 🙏🏻
Discord sunucumuza tüm üyelerimiz davetlidir! ✨(Link)
  • Discord ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Discord ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑
  • Telegram ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Telegram ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑

SteelSeries Arctis 1 Wireless - Ürün İncelemesi (Alınır mı ?)

SteelSeries Arctis 1 Wireless - Ürün İncelemesi (Alınır mı ?)

PikselMaster PikselMaster - #1

SteelSeries Arctis 1 Wireless​

Bu ürün "Sadece 1 Önerim Var" bölümü kuralları gereği, samimiyet zorunluluğuyla incelenmiştir.​

Amazon - SteelSeries Arctis 1 Wireless
Hepsiburada - SteelSeries Arctis 1 Wireless

Ben ürünü Amazon üzerinden 1600₺ almış bulunmaktayım.

En iyi Youtube İncelemeleri:

Bu konu herhangi bir şekilde sponsorlu değil ve reklam içermez.

İLK DENEYİM

Daha önceleri bu kalitede bir kulaklık kullanmadığım için ilk günlerde her dinlediğim şeyi sanki daha önce hiç dilememişim gibi gelmekteydi. Daha önce dinlediğim müziklerin duymadığım enstrümanlarını duymaya başladım.
Aynı şekilde rekabetçi oyunlarda rakibin nereden yaklaştığını kesin bir biçimde duyabilmeye başladım. Kablosuz kulaklığın vermiş olduğu rahatlık ile kulaklığı çıkarmadan ev içinde çoğu yere gidebiliyor oldum.

Zaten Orta halli bir kulaklık modelinden buna geçiş yapacaksanız kulağınıza uzay çağından bir kulaklık takmış gibi hissedeceksiniz.

ÇOK DETAYLI OLMAYAN BİLMENİZ GEREKEN TEKNİK BİLGİLER

&

SIKÇA SORULAN SORULAR

İşte şu frekansta bu şekilde ses geliyor mikrofon şu özelliklere sahip gibisinden bilgileri atlıyorum çünkü bunları zaten internetin her yerinden öğrenebilirsiniz.

Kaç saat şarjı gidiyor ?
Kutu üzerinde 20+ saat yazıyor fakat bu kullanıma göre değişir. Günlük benim kullanım saatim 3-4 saat arasında değişmekte ve bu kullanıma göre 5-6 gün arasında şarjı gidiyor.

Kaç saatte şarj oluyor ?
2 saat 30 dakika içerisinde tam şarjı dolmuş oluyor.

Mikrofon kalitesi nasıl ?
Orta sınıf bir kulaklık kullanırken geçtiğim için aradaki farkı arkadaşlarıma dinletme fırsatı buldum. 10/10 puan aldı diyebilirim. 😄

Ses kalitesi nasıl ? :
Ses kalitesi oldukça iyi bass ve tiz sesleri bana göre yeterli seviyede veriyor. Ses ayarınıda hem kulaklıktan ayrı hemde bilgisayardan ayrı ayarlanabiliyor.

Fiyat / Performans ürünü mü ? :
Bence Tamamen Fiyat/Kalite/Performans ürünü.

Kulağı ağrıtıyor mu ? :
Hiç ağrıtmıyor diyebilirim. Bunu kendiniz deneyimlediğinizde daha iyi anlayacaksınız.

Çok ağır mı ? :
Orta diyelim, ne ağır ne hafif.

Bağlantısı nasıl yapılıyor ? :
Bağlantısı USB-C bağlantısı olan bir dongle bulunmakta ama USB-C bağlantısı olmayan bilgisayarlar için USB-C den USB-A ya çevirme kablosu bulunmaktadır.
Ayrıca SteelSeries GG adlı kendi ayar uygulaması bulunmakta oradan dilediğiniz ayarı yapabilmektesiniz.

Terletiyor mu ? :
Üzerinde bulunan pedler kumaş olduğu için hava alıyor ve benim kullandığım süre boyunca terletme yapmadı.​

SteelSeries Arctis 1 Wireless

Son olarak kulak pedini değiştirebilirsiniz, deri ve kumaş olmak üzere 2 farklı çeşidi var olarak bilmekteyim.
Umarım bu sorular sizlere yardımcı olmuştur ve ürünü alma konusunda fikir vermiştir.

www.sadece1.com | Türkiye'nin Bilgi Platformu​

🍥 Sadece1.com | Türkiye'nin Bilgi Platformu
👨‍💻 Elseif.com.tr | Türkiye'nin Gelişmiş Eğitim Platformu
🔗
Sadece1.net | Türkiye'nin Dosya Upload Platformu

ElifTuna ElifTuna - #2
Paylaşım için teşekkürler.
ProxyXF ProxyXF - #3
Güzel konu olmuş Samet eline sağlık.
Güle güle kullanman dileğiyle.
Egemen Egemen - #4
tam aradığım inceleme
amante amante - #5
paran varsa alınır :D
Aspreim Aspreim - #6
Teşekkürler
JAYDON1221 JAYDON1221 - #7
hiç önermiyorum hyperx cloud stinger
brbrbr brbrbr - #8
(y)
brbrbr brbrbr - #9
pog!!!
ProxyXF ProxyXF - #10
hiç önermiyorum hyperx cloud stinger
Kablosuz kategorisinde, HyperX Cloud Core Wireless ve SteelSeries Arctic Wireless 1 gerçekten önerimizdir.
akdemir35 akdemir35 - #11
+++
vonpani41 vonpani41 - #12

SteelSeries Arctis 1 Wireless​

Bu ürün "Sadece 1 Önerim Var" bölümü kuralları gereği, samimiyet zorunluluğuyla incelenmiştir.​

Amazon - SteelSeries Arctis 1 Wireless
Hepsiburada - SteelSeries Arctis 1 Wireless

Ben ürünü Amazon üzerinden 1600₺ almış bulunmaktayım.

En iyi Youtube İncelemeleri:

Bu konu herhangi bir şekilde sponsorlu değil ve reklam içermez.

İLK DENEYİM

Daha önceleri bu kalitede bir kulaklık kullanmadığım için ilk günlerde her dinlediğim şeyi sanki daha önce hiç dilememişim gibi gelmekteydi. Daha önce dinlediğim müziklerin duymadığım enstrümanlarını duymaya başladım.
Aynı şekilde rekabetçi oyunlarda rakibin nereden yaklaştığını kesin bir biçimde duyabilmeye başladım. Kablosuz kulaklığın vermiş olduğu rahatlık ile kulaklığı çıkarmadan ev içinde çoğu yere gidebiliyor oldum.

Zaten Orta halli bir kulaklık modelinden buna geçiş yapacaksanız kulağınıza uzay çağından bir kulaklık takmış gibi hissedeceksiniz.

ÇOK DETAYLI OLMAYAN BİLMENİZ GEREKEN TEKNİK BİLGİLER

&

SIKÇA SORULAN SORULAR

İşte şu frekansta bu şekilde ses geliyor mikrofon şu özelliklere sahip gibisinden bilgileri atlıyorum çünkü bunları zaten internetin her yerinden öğrenebilirsiniz.

Kaç saat şarjı gidiyor ?
Kutu üzerinde 20+ saat yazıyor fakat bu kullanıma göre değişir. Günlük benim kullanım saatim 3-4 saat arasında değişmekte ve bu kullanıma göre 5-6 gün arasında şarjı gidiyor.

Kaç saatte şarj oluyor ?
2 saat 30 dakika içerisinde tam şarjı dolmuş oluyor.

Mikrofon kalitesi nasıl ?
Orta sınıf bir kulaklık kullanırken geçtiğim için aradaki farkı arkadaşlarıma dinletme fırsatı buldum. 10/10 puan aldı diyebilirim. 😄

Ses kalitesi nasıl ? :
Ses kalitesi oldukça iyi bass ve tiz sesleri bana göre yeterli seviyede veriyor. Ses ayarınıda hem kulaklıktan ayrı hemde bilgisayardan ayrı ayarlanabiliyor.

Fiyat / Performans ürünü mü ? :
Bence Tamamen Fiyat/Kalite/Performans ürünü.

Kulağı ağrıtıyor mu ? :
Hiç ağrıtmıyor diyebilirim. Bunu kendiniz deneyimlediğinizde daha iyi anlayacaksınız.

Çok ağır mı ? :
Orta diyelim, ne ağır ne hafif.

Bağlantısı nasıl yapılıyor ? :
Bağlantısı USB-C bağlantısı olan bir dongle bulunmakta ama USB-C bağlantısı olmayan bilgisayarlar için USB-C den USB-A ya çevirme kablosu bulunmaktadır.
Ayrıca SteelSeries GG adlı kendi ayar uygulaması bulunmakta oradan dilediğiniz ayarı yapabilmektesiniz.

Terletiyor mu ? :
Üzerinde bulunan pedler kumaş olduğu için hava alıyor ve benim kullandığım süre boyunca terletme yapmadı.​

Son olarak kulak pedini değiştirebilirsiniz, deri ve kumaş olmak üzere 2 farklı çeşidi var olarak bilmekteyim.
Umarım bu sorular sizlere yardımcı olmuştur ve ürünü alma konusunda fikir vermiştir.

www.sadece1.com | Türkiye'nin Bilgi Platformu​

🍥 Sadece1.com | Türkiye'nin Bilgi Platformu
👨‍💻 Elseif.com.tr | Türkiye'nin Gelişmiş Eğitim Platformu
🔗
Sadece1.net | Türkiye'nin Dosya Upload Platformu

5 daha iyi
ProxyXF ProxyXF - #13
5 kablolu bağlantı
URL: https://www.sadece1.com//konular/steelseries-arctis-1-wireless-ueruen-incelemesi-alinir-mi.5593/

Discord Sunucumuz