📌2 Senelik Yolculuğumuzda 1.000.000m+ Ham Görüntüleme İçin Teşekkürler. İyi ki varsınız! 🙏🏻
Discord sunucumuza tüm üyelerimiz davetlidir! ✨(Link)
  • Discord ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Discord ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑
  • Telegram ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Telegram ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑

XenForo Media Gallery

XenForo Media Gallery

ProxyXF ProxyXF - #1
Proxy Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo Media Gallery - XenForo Media Gallery Latest Version 2.2.4

Türkçe dil yaması için tıklayınız.

Ekli dosyayı görüntüle 1117

Today we are happy to announce that we are taking a major step toward a stable and supported release of XenForo 2.1 by releasing the first "Release Candidate".

After a number of beta releases, the functionality of the product should be complete and the rate of bugs being reported (should) slow to a...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
ProxyXF ProxyXF - #2
2.2.4 sürümü şuan için en son sürümdür.
AhmetOrak_06 - #3
Teşekkürler.
cagzz cagzz - #4
merhaba eklenti için teşekkür ederim yuklemeye çalışınca şöyle bir hata veriyor..

Bu işleme devam edebilmeniz için aşağıda belirtilen sorun(ların) çözülmesi gereklidir.:
  • XenForo Media Gallery requires XenForo 2.2.4.
ProxyXF ProxyXF - #5
merhaba eklenti için teşekkür ederim yuklemeye çalışınca şöyle bir hata veriyor..

Bu işleme devam edebilmeniz için aşağıda belirtilen sorun(ların) çözülmesi gereklidir.:
  • XenForo Media Gallery requires XenForo 2.2.4.
Merhabalar Xenforo sürümünüzün 2.2.4 veya daha üstü olması gerekiyor olabilir.
Eğer 2.2.4 üzerindeyse lütfen bunu bana bildirin ve en güncel sürümünü sizler için ekleyeyim.
cagzz cagzz - #6
Merhabalar Xenforo sürümünüzün 2.2.4 veya daha üstü olması gerekiyor olabilir.
Eğer 2.2.4 üzerindeyse lütfen bunu bana bildirin ve en güncel sürümünü sizler için ekleyeyim.

xenforo v2.1.12 sürümünü kullanıyorum güncel sürümünü eklerseniz çok sevinirim ProxyXF :)
ProxyXF ProxyXF - #7
xenforo v2.1.12 sürümünü kullanıyorum güncel sürümünü eklerseniz çok sevinirim ProxyXF :)
Tamamdır ben ekledikten sonra buradan bildirim atacağım sizlere <3
ProxyXF ProxyXF - #8
Şuan kontrol ettim media gallery için son sürüm 2.2.4 olarak çıkmış.
Sizler 2.1.12'den sürümünüzü bayağı bir yükseltmeniz gerekiyor yada 2.1.12 için uyumlu sürüm geçmişinizi bulmanız gerekebilir.
cagzz cagzz - #9
Şuan kontrol ettim media gallery için son sürüm 2.2.4 olarak çıkmış.
Sizler 2.1.12'den sürümünüzü bayağı bir yükseltmeniz gerekiyor yada 2.1.12 için uyumlu sürüm geçmişinizi bulmanız gerekebilir.
teşekkür ederim herşey için tamam yükselttim şuan yukledim oldu şuan (y):)
ProxyXF ProxyXF - #10
teşekkür ederim herşey için tamam yükselttim şuan yukledim oldu şuan (y):)
Güzel günlerde kullanın 💪
emon emon - #11
teşekkürler
mavikumsal mavikumsal - #12
Teşekkürler bunda depolama alanı aws s3 varmıdır acaba
Max211 Max211 - #13
Teşekkürler
HamdiPhone HamdiPhone - #14
teşekkürler eline sağlık
HamdiPhone HamdiPhone - #15
kurulumu nasılyapıcaz üstad
ProxyXF ProxyXF - #16
kurulumu nasılyapıcaz üstad
Normal xenforo eklentilerini kurduğunuz gibi
yunus0399 yunus0399 - #17
bu neki paylaşımlarda foto eklemeyi mi sağlıyo yoksa extra yer açıp fotomu yükleniyo
ProxyXF ProxyXF - #18
bu neki paylaşımlarda foto eklemeyi mi sağlıyo yoksa extra yer açıp fotomu yükleniyo
Ayrı bir alan açıyor içine kendiniz fotoğraflar ekleyip galeri haline getirebiliyorsunuz. Ayrıca konularda eklenen fotoğraflarda oraya direk düşüyor. Google görsellerde daha çok fotoğrafı öne çıkarmış oluyorsunuz bir nevi
yunus0399 yunus0399 - #19
Ayrı bir alan açıyor içine kendiniz fotoğraflar ekleyip galeri haline getirebiliyorsunuz. Ayrıca konularda eklenen fotoğraflarda oraya direk düşüyor. Google görsellerde daha çok fotoğrafı öne çıkarmış oluyorsunuz bir nevi
hmm tmm çok teşekkür ederim açıklama için
URL: https://www.sadece1.com//konular/xenforo-media-gallery.1891/

Discord Sunucumuz