📌2 Senelik Yolculuğumuzda 1.000.000m+ Ham Görüntüleme İçin Teşekkürler. İyi ki varsınız! 🙏🏻
Discord sunucumuza tüm üyelerimiz davetlidir! ✨(Link)
  • Discord ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Discord ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑
  • Telegram ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Telegram ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑

Nedir ? Hangi LoL yardımcı programı en iyisi?

Merhaba sadece1.com'un değerli forum üyeleri. Bugün kendimin de merak ettiği ve sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir konu hakkında biraz konuşacağım. Yaklaşık olarak 6 yıldır aktif olarak LoL oynuyorum. Bu süreçte oyun çok fazla değişkenlik gösterdi. Yardımcı programlar bu değişiklikleri kolayca takip etmemizi, profesyonel oyuncuların oyun öncesi yaptığı rün değişikliklerini v.s. gösterir. Yeni başlayanlar için oldukça yararlı olan bu programlar oldukça kullanışlı olabiliyor.

Gelin beraber göz atalım:

İlk olarak ''Blitz'' uygulamasına göz atalım;
Zamanında aktif olarak kullandığım gayet güzel ve kullanılabilir bir uygulama. Tek tuşta tüm rün ve eşya dizilimlerini kolay ve gecikme olmadan dizebilirsiniz. Onun haricinde oyun içi minimap kısmında ejderhanın doğma süresi, orman camplarının doğma süresi v.b. göstererek gayet rahatlık sağlıyor. Benim bu uygulamayı bırakmamın sebebi uygulamanın sanki bizi tabir-i caizse birer salak gibi görüp yönlendirmesi. Hangi yeteneğe kaçıncı seviyede vereceğim. İlk neyi fulleyeceğim bunlar direkt olarak ''HUD'' ekranında çıkarak beni oldukça rahatsız etmişti. Bu nedenle bu uygulamayı bırakma kararı almıştım. Lakin yeni başlayanlar için incelediğimiz uygulamalardan en iyisi olduğunu düşünüyorum.

BLITZ.GG_Screenshot_03.jpg

Sıradaki uygulamamız ise ''Facecheck''

Facecheck ise benim şu anda aktif olarak kullandığım gayet memnun kaldığım bir program. Arayüzü gayet sade ve basit, göz yormuyor. Diğer uygulamalara kıyasla arayüzü çok daha küçük ve bu diğer uygulamalara göre çok daha kullanışlı yapıyor. Yine tek tuşta rün, eşya dizilimi gibi özellikleri aktarabiliyorsunuz. Profesyonel oyuncuların hangi matchup'larda hangi rünleri, eşyaları tercih ediyor kolaylıkla görebiliyoruz. Benim bu uygulamayı tercih etmemin sebebi diğer uygulamalara göre kendini daha minimalize göstermesi, benim çok hoşuma gitti. Hepinize tavsiye ederim.
1e83t2o.png

Son olarak ''SenpAI''

Bu uygulamayıda aktif olarak kullandım lakin çok uzun süre dayanamadım. Arayüz açısından bana göre rezalet çok karışık ve hiç birşey anlaşılmıyor. Gereksiz çok fazla ayrıntı var inanın bunca yıllık LoL hayatım olsa bile bu uygulamanın arayüzünde bulunan çoğu şeyi anlamadım yada hiç kullanmadım.

31231.png

Uzun lafın kısası dostlarım;

Yeni başlayan biriyseniz Blitz tam olarak size göre bir uygulama. Kendinizi biraz geliştirirseniz, nerde ne fulleyeceğim, camplarım ne zaman çıkıyor gibi şeylere alışırsanız Facecheck'e geçmenizi öneririm. SenpAI'e ise hiç bulaşmayın derim. Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi forumlar!

Moderatör tarafında düzenlendi:

ProxyXF

Yönetim Üyesi
Administrator
Onaylı Üye
S1 Üye
LV
7

Son görülme
Ödüller
13
Web sitesi