📌2 Senelik Yolculuğumuzda 1.000.000m+ Ham Görüntüleme İçin Teşekkürler. İyi ki varsınız! 🙏🏻
Discord sunucumuza tüm üyelerimiz davetlidir! ✨(Link)
  • Discord ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Discord ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑
  • Telegram ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Telegram ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑

Ürün Önerisi HyperX Cloud Core Wireless Dts - Ürün İncelemesi (Alınır mı ?)

ProxyXF

Yönetim Üyesi
Administrator
Onaylı Üye
S1 Üye
LV
7

Son görülme
Ödüller
13
Web sitesi
sadece1.com
Hobi/Meslek
Webmaster | Web Uzmanı
Sadece1 | HyperX Cloud Core Wireless Dts İncelemesi
Bu ürün "Sadece 1 Önerim Var" bölümü kuralları gereği, samimiyet zorunluluğuyla incelenmiştir. 🤠

Güncel MediaMarkt fiyatı için tıklayınız.
Biz MediaMarkt güncel fiyatı 1699₺ üzerinden aldığımızı belirtiriz.

En iyi Youtube İncelemesi:

İngilizce bir inceleme koydum çünkü herhangi birisi Türkçe tanıtımını henüz çekmemiş.
Fırsatım olmadığı için videosunu çekemedim fakat aşağıda okuyacağınız tüm yazılar bana ait ve deneyimlerimi sizlere aktaracağım.

Bu konu herhangi bir şekilde sponsorlu değil ve reklam içermez.

İLK DENEYİM

Kulaklık son anda dikkatimi çekti ve fiyatı biraz tuzlu gelse de almadan önce MediaMarkt çalışanından rica ederek kulaklığı deneme fırsatına sahip oldum.
Kulaklık daha önce denediğim kulaklıkların hiçbirine gerçekten benzemiyor.
Rahatlığı olsun şarj süresi olsun gerçekten mükemmel.

Zaten Orta halli bir kulaklık modelinden buna geçiş yapacaksanız kulağınıza uzay çağından bir kulaklık takmış gibi hissedeceksiniz.

ÇOK DETAYLI OLMAYAN BİLMENİZ GEREKEN TEKNİK BİLGİLER
&
SIKÇA SORULAN SORULAR

İşte şu frekansta bu şekilde ses geliyor mikrofon şu özelliklere sahip gibisinden bilgileri atlıyorum çünkü bunları zaten internetin her yerinden öğrenebilirsiniz.

Kaç saat şarjı gidiyor ?
Kutu üzerinde 20 saat yazıyor fakat bu kullanıma göre değişir. Ayrıca 20 dakika herhangi bir ses aktivitesi tespit etmez ise uyku moduna giriş yapıyor.

Kaç saatte şarj oluyor ?
2.50 dakika içerisinde tam şarjı dolmuş oluyor.

Mikrofon kalitesi nasıl ?
Orta sınıf bir kulaklık kullanırken geçtiğim için aradaki farkı arkadaşlarıma dinletme fırsatı buldum. 10/10 puan aldı diyebilirim. 😄

Ses kalitesi nasıl ? :
Ses kalitesi oldukça iyi ve ses kısma açma scroll'u direk bilgisayarın ses kısmını tetiklediği için acaba kulaklığın mı sesi kapalı bilgisayarın mı sesi kapalı sorununu ortadan kaldırıyor.

Fiyat / Performans ürünü mü ? :
Performans değil Kalite demek daha iyi olacaktır. Tamamen Fiyat/Kalite ürünü.

Kulağı ağrıtıyor mu ? :
Hiç ağrıtmıyor diyebilirim. Bunu kendiniz deneyimlediğinizde daha iyi anlayacaksınız.

Çok ağır mı ? :
Orta diyelim, ne ağır ne hafif.

Bağlantısı nasıl yapılıyor ? :
USB'si var direk bilgisayara taktığınızda kulaklık ile otomatik/anında bağlantı kuruyor. Herhangi bir driver ihtiyacı duymuyor.

Terletiyor mu ? :
Kesinlikle sıcak bir memlekette yaşıyorsanız "EVET" bu kulak pedinin en kötü özelliklerinden biriside zaten bu ama kış aylarında herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Son olarak kulak pedini değiştirebilirsiniz, terletmeyen bir tür kulaklık pedi sipariş verebilirsiniz.
Ama bunun dışında bu kulaklıkla farklı bir sorun yaşayacağınızı asla düşünmüyorum.
Umarım bu sorular sizlere yardımcı olmuştur ve ürünü alma konusunda fikir vermiştir.

www.sadece1.com | Türkiye'nin Bilgi Platformu​

Samet

Yönetim Üyesi
Administrator
Onaylı Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
5

Son görülme
Ödüller
10
Web sitesi
www.elseif.com.tr
Hobi/Meslek
Programmer | Programcı
Bu ürünü almadan önce okunması gereken kaynaklardan. Yeni alacak biri için detaylıca merak edebileceği konulara değinilmiş.

birinciADAM

Yeni 1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
2

Son görülme
Ödüller
3
Hobi/Meslek
General Developer | Genel Geliştirici
Teşekkürler

ren

Yeni 1 Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
2

Son görülme
Ödüller
4
Hobi/Meslek
Programmer | Programcı
nice

ProxyXF

Yönetim Üyesi
Administrator
Onaylı Üye
S1 Üye
LV
7

Son görülme
Ödüller
13
Web sitesi
sadece1.com
Hobi/Meslek
Webmaster | Web Uzmanı
Günceldir.

SeaCheats

Yeni 1 Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
2

Son görülme
Ödüller
4
Hobi/Meslek
Webmaster | Web Uzmanı
Güzel İnceleme

Bahoz

Onaylı Üye
Onaylı Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
3

Son görülme
Ödüller
5
Hobi/Meslek
Xenforo Developer | Xenforo Geliştiricisi
Sadece1 | HyperX Cloud Core Wireless Dts İncelemesi
Bu ürün "Sadece 1 Önerim Var" bölümü kuralları gereği, samimiyet zorunluluğuyla incelenmiştir. 🤠

Güncel MediaMarkt fiyatı için tıklayınız.
Biz MediaMarkt güncel fiyatı 1699₺ üzerinden aldığımızı belirtiriz.

En iyi Youtube İncelemesi:

İngilizce bir inceleme koydum çünkü herhangi birisi Türkçe tanıtımını henüz çekmemiş.
Fırsatım olmadığı için videosunu çekemedim fakat aşağıda okuyacağınız tüm yazılar bana ait ve deneyimlerimi sizlere aktaracağım.

Bu konu herhangi bir şekilde sponsorlu değil ve reklam içermez.

İLK DENEYİM

Kulaklık son anda dikkatimi çekti ve fiyatı biraz tuzlu gelse de almadan önce MediaMarkt çalışanından rica ederek kulaklığı deneme fırsatına sahip oldum.
Kulaklık daha önce denediğim kulaklıkların hiçbirine gerçekten benzemiyor.
Rahatlığı olsun şarj süresi olsun gerçekten mükemmel.

Zaten Orta halli bir kulaklık modelinden buna geçiş yapacaksanız kulağınıza uzay çağından bir kulaklık takmış gibi hissedeceksiniz.

ÇOK DETAYLI OLMAYAN BİLMENİZ GEREKEN TEKNİK BİLGİLER
&
SIKÇA SORULAN SORULAR

İşte şu frekansta bu şekilde ses geliyor mikrofon şu özelliklere sahip gibisinden bilgileri atlıyorum çünkü bunları zaten internetin her yerinden öğrenebilirsiniz.

Kaç saat şarjı gidiyor ?
Kutu üzerinde 20 saat yazıyor fakat bu kullanıma göre değişir. Ayrıca 20 dakika herhangi bir ses aktivitesi tespit etmez ise uyku moduna giriş yapıyor.

Kaç saatte şarj oluyor ?
2.50 dakika içerisinde tam şarjı dolmuş oluyor.

Mikrofon kalitesi nasıl ?
Orta sınıf bir kulaklık kullanırken geçtiğim için aradaki farkı arkadaşlarıma dinletme fırsatı buldum. 10/10 puan aldı diyebilirim. 😄

Ses kalitesi nasıl ? :
Ses kalitesi oldukça iyi ve ses kısma açma scroll'u direk bilgisayarın ses kısmını tetiklediği için acaba kulaklığın mı sesi kapalı bilgisayarın mı sesi kapalı sorununu ortadan kaldırıyor.

Fiyat / Performans ürünü mü ? :
Performans değil Kalite demek daha iyi olacaktır. Tamamen Fiyat/Kalite ürünü.

Kulağı ağrıtıyor mu ? :
Hiç ağrıtmıyor diyebilirim. Bunu kendiniz deneyimlediğinizde daha iyi anlayacaksınız.

Çok ağır mı ? :
Orta diyelim, ne ağır ne hafif.

Bağlantısı nasıl yapılıyor ? :
USB'si var direk bilgisayara taktığınızda kulaklık ile otomatik/anında bağlantı kuruyor. Herhangi bir driver ihtiyacı duymuyor.

Terletiyor mu ? :
Kesinlikle sıcak bir memlekette yaşıyorsanız "EVET" bu kulak pedinin en kötü özelliklerinden biriside zaten bu ama kış aylarında herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Son olarak kulak pedini değiştirebilirsiniz, terletmeyen bir tür kulaklık pedi sipariş verebilirsiniz.
Ama bunun dışında bu kulaklıkla farklı bir sorun yaşayacağınızı asla düşünmüyorum.
Umarım bu sorular sizlere yardımcı olmuştur ve ürünü alma konusunda fikir vermiştir.

www.sadece1.com | Türkiye'nin Bilgi Platformu​
İyimis

mrtsntrk

Yeni 1 Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
2

Son görülme
Ödüller
4
Hobi/Meslek
Xenforo Developer | Xenforo Geliştiricisi
Oyunlarda performans nasıl deneyimlerinizi anlatır mısınız?

ProxyXF

Yönetim Üyesi
Administrator
Onaylı Üye
S1 Üye
LV
7

Son görülme
Ödüller
13
Web sitesi
sadece1.com