📌2 Senelik Yolculuğumuzda 1.000.000m+ Ham Görüntüleme İçin Teşekkürler. İyi ki varsınız! 🙏🏻
Discord sunucumuza tüm üyelerimiz davetlidir! ✨(Link)
  • Discord ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Discord ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑
  • Telegram ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Telegram ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑

Dizi Önerisi Squid Game - Netflix Dizi Önerisi

ProxyXF

Yönetim Üyesi
Administrator
Onaylı Üye
S1 Üye
LV
7

Son görülme
Ödüller
13
Web sitesi
sadece1.com
Hobi/Meslek
Webmaster | Web Uzmanı
Squid Game Logo

Squid Game

Netflix tarafından 17 Eylül 2021 tarihinde dünya çapında yayınlanan Güney Koreli bir drama dizisi.

[SPOİLER BULUNMAMAKTADIR]

Değerli okurlarımız, bu önerimde sizlere Dünya çapında olay yaratan Squid Game dizisini izledikten sonraki yorumlarımı aktaracağım.
Normalde kesinlikle böyle çok fazla izlenen dizileri ilk başta izlemiyorum hatta normalde bir dizi komple final yapmadan da izlemiyorum fakat bu o kadar dikkatimi çekti ki izlemeden duramadım.

Buna sebep olanlardan birisi ise sosyal medyadan spoiler yemekten korkmam oldu.
Diziye bir heves ile başladım ve o heves sürekli artarak her bölüm sonunda acaba devamında ne olacak diye devam etti.
Bir günde nefessiz izlediğim yapımlardan birisi oldu.

Squid Game Wallpaper 4K

Kore oyunculuğuna alışkın değilseniz ilk başta konuşma tarzları size yapmacık gelecektir fakat inanın çok kısa bir süre sonra buna o kadar alışıyorsunuz ki...
Artık oyunculukları size harika gelmeye başlıyor.

Bir dizinin bazı ürün satışlarında bu kadar etki yaratacağını tahmin etmiyordum.
Squid Game dizisindeki ayakkabı satışları %7.800 artış yapmış. (Slip-On)
Hatta bu yeşil eşortman takımı bile çok fazla satışlara ulaşmış diyorlar... (Ben onların yalancısıyım.) 😜

Squid Game Slip-On

Dizideki ortam tasarımı, kostümler vesaire çok iyi derken bazı 1-2 sahnedeki slow motion efektlerinin gereksiz olduğunu düşünüyordum.
Hatta bu konuyla alakalı bir kaç Youtube eleştiri kanalından da aynı şekilde gereksiz olduğunu duyduktan sonra içime bir rahatlama gelmedi değil..🤓

Diziye başlamadıysanız ve henüz çok erken olduğunu düşünüyorsanız, bu düşüncenizi derhal bırakın ve hemen izlemeye başlayın...
Kesinlikle beğeneceğinize eminim.

Ayrıca söylemeden edemeyeceğim. Eğer kan ile alakalı rahatsızlıklarınız varsa uzak durmanız gereken sahneler olduğunu söyleyebilirim.
Bu konuda rahatsız olmamanız açısından dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

yego1

Yeni 1 Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
2

Son görülme
Forum listesi görüntüleniyor
Ödüller
4
Hobi/Meslek
Webmaster | Web Uzmanı