📌2 Senelik Yolculuğumuzda 1.000.000m+ Ham Görüntüleme İçin Teşekkürler. İyi ki varsınız! 🙏🏻
Discord sunucumuza tüm üyelerimiz davetlidir! ✨(Link)
  • Discord ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Discord ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑
  • Telegram ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Telegram ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑

Nedir ? Zygisk - Nedir?

Zygisk, Android işletim sistemi için geliştirilmiş bir çözümleme aracıdır. Zygisk, öncelikle uygulamaların çalışma zamanı davranışlarını izlemek, izole etmek ve denetlemek için kullanılır.

Zygisk'in temel amacı, uygulamaların işletim sistemi çekirdeği ile iletişim kurduğu ve kaynaklara eriştiği sırada oluşabilecek güvenlik açıklarını ve hataları tespit etmek ve önlemektir. Bu nedenle, Zygisk, Android cihazlarında güvenlik açıklarını tespit etmek ve önlemek için kullanılan bir araç olarak değerlendirilebilir.

Zygisk, Android'in temel güvenlik önlemlerine ek olarak, Android uygulamaları için daha katı bir güvenlik çerçevesi sağlamak için geliştirilmiştir. Bu, Android cihazların güvenliğini artırır ve kötü amaçlı yazılımların sisteme sızma olasılığını azaltır.

Zygisk ayrıca, Android uygulamalarının ayrı izolasyon bölümlerinde çalışmasını sağlar. Bu sayede, uygulamaların birbirleriyle ve işletim sistemi ile etkileşimleri kontrol altında tutulabilir ve bir uygulamanın diğer uygulamaları veya işletim sistemi üzerinde olumsuz bir etkisi olması önlenir.

Sonuç olarak, Zygisk, Android işletim sisteminin güvenliğini artırmak için kullanılan bir araçtır. Zygisk, uygulamaların çalışma zamanı davranışlarını izler, izole eder ve denetler ve böylece kötü amaçlı yazılımların sisteme sızma olasılığını azaltır.

Helix

S1 Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
2

Son görülme
Ödüller
7
ProxyXF Paylaşım için teşekkürler. 🤗
👉Eğer bir soru sorduysanız en kısa zamanda sizlere yardımcı olacağız.

Untimely

Yeni 1 Üye
S1 Üye
Kayıtlı Üye
LV
1

Son görülme
Ödüller
3
Hobi/Meslek
Information Technology (IT) | Bilişim
Teşekkürler gerçekten yararlı konu