📌2 Senelik Yolculuğumuzda 1.000.000m+ Ham Görüntüleme İçin Teşekkürler. İyi ki varsınız! 🙏🏻
Discord sunucumuza tüm üyelerimiz davetlidir! ✨(Link)
  • Discord ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Discord ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑
  • Telegram ile Kayıt Aktif | Onaylı Üyelik
    Forumdan daha fazla yararlanmak için, Telegram ile kaydolun ve daha ayrıcalıklı olun 👑
XenForo 2.2.13 & 2.2.14 (Güvenlik Güncellemesi) (Safe)

XenForo 2.2.13 & 2.2.14 (Güvenlik Güncellemesi) (Safe) 2.2.13 & 2.2.14

İndirmek için giriş yapmalısınız.
1668780960058.png

TR:
Not:
Bu sürümde başka değişiklik yoktur ve daha önce XenForo 2.2.11'e yönelik yapılan tüm çalışmalar - Cloudflare Turnstile tarafından sunulan yeni bir CAPTCHA seçeneği ve çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler dahil - önümüzdeki haftalarda XenForo 2.2.12 ile birlikte yayınlanacaktır.

Manuel olarak yama uygulama
Bu mesaja ekli 2211patch.zip dosyasını indirin. Aşağıdaki dosyayı içerecektir: src/XF/BbCode/Renderer/EditorHtml.php Zip dosyasını bilgisayarınıza çıkarın ve içeriğini XenForo kurulumunuzun kök dizinine yükleyin. Bu, yeni sürümle sunucunuzdaki dosyaların üzerine yazmalıdır.

Not: Tam yükseltme yapmak yerine dosyalara yama uygulamaya karar verirseniz, "Dosya sağlığı kontrolünüz" bu dosyanın "Beklenmeyen içeriğe" sahip olduğunu bildirecektir. Bu dosyalar artık XF sürümünüzün gönderildiği içeriğin aynısını içermediğinden, bu beklenen bir durumdur ve güvenle göz ardı edilebilir.EN:
Note: There are no other changes in this release and any work previously done towards XenForo 2.2.11 - including a new CAPTCHA option by Cloudflare Turnstile and various bug fixes and improvements - will be released alongside XenForo 2.2.12 in the coming weeks.

Applying a patch manually
Download the 2211patch.zip file attached to this message. It will contain the following file:
src/XF/BbCode/Renderer/EditorHtml.php
Extract the zip file to your computer and upload the contents to the root of your XenForo installation. This should overwrite the files on your server with the new version.

Note: If you decide to patch the files instead of doing a full upgrade, your "File health check" will report this file as having "Unexpected contents". Because these files no longer contain the same contents your version of XF was shipped with, this is expected and can be safely ignored.
Yazar
ProxyXF
İndirilme
5
Görüntüleme
331
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

Discord Sunucumuz

Üst